S-PRO 420 PASLANMA ÖNLEYiCi, YAĞLAYICI VE ÇOKLU AMAÇLI KORUYUCU SPREY

Marka : NUMBER ONE

Ürün Kodu: : S-PRO 420

-
+

TIKLA WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER

Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz

+905541861463

S-PRO 420 PASLANMA ÖNLEYİCİ, YAĞLAYICI VE ÇOKLU AMAÇLI KORUYUCU SPREY

Korozyon Önleyici, Yağlayıcı ve Çok Amaçlı Koruyucu aerosol Sprey. Özel formülü, temizleme, yağlama, paslanmış parçayı gevşetme, nemi dışarı atma gibi birçok özelliği bir araya getirir. Endüstriyel, ev ve günlük işlerde kullanılabilir.

  • ÖZELLİKLER

Nihai nüfuz etme yeteneği. Paslanmış veya aşınmış cıvatalar, somunlar, kablolar ve diğer bağlantı elemanları gevşetir. Kapı ve pencere menteşelerini, kilitleri ve diğer donanımları yağlar ve gevşetir. Sürtünmeleri azaltır ve pedalların, sandalyelerin, pencerelerin, muslukların ve menteşelerin gıcırdamasını durdurur. Silikon ve herhangi bir kir tutucu katkı maddesi içermez. Nemi yüzeyden uzaklaştırır ve kurutur, böylece uzun süreli yağlama etkisi sağlar. Metal parçaları paslanmaya karşı korur. Yüzeye nüfuz ederek bakım sağlar ve kire karşı korur. Katran, zamk, yapıştırıcı vb. çözer. Yağ ve kire nüfuz eder ve yüzeyde koruyucu bir film tabakası oluşturur.

  • UYGULAMA ALANLARI

Tüm armatürlerde, kapı ve pencere mekanizmalarında, kilitlerde, kulplarda, menteşelerde. Bisiklet, motosiklet, küçük motorlu taşıtlar, elektronik kontaklar ve matkap, dekupaj testeresi gibi diğer ev aletlerinin metalik yüzeylerindeki nemi gidermek için. Paslanmış ve sıkışmış mekanizmaları gevşetmek ve etkinleştirmek için. Suya ve paslanmaya karşı hassas yüzeylerde koruyucu olarak kullanılabilir. Katran, sakız, yapışkan bant vb. yapışkan maddelerin çözülmesi için. Silahların temizliği ve bakımı için kullanılabilir.

Resim Galerisi